reklamı kapat

POPÜLER

Amazon

Echo Loop

Amazon

Echo Frame

Amazon

Echo Loop

Amazon, akıllı gözlük ve akıllı yüzük tanıttı; Alexa her yerde!

Amazon, büyük donanım etkinliğinde gerçekten çok ilginç ürünler tanıttı. Bunlar arasında Echo Frame akıllı gözlük ve Echo Loop akıllı yüzük modeli de yer aldı. İşte detaylar;

Amazon, donanım tarafına hiç olmadığı kadar çok önem veriyor. Bu konuda firmanın karşımıza çıkan en yeni ürünleri ise Echo Frame akıllı gözlük ve Echo Loop yüzük modeli oluyor. Firmanın akıllı yüzük modeli Echo Loop, bünyesinde iki adet mikrofon ve çok ufak bir hoparlör taşıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere dijital asistan Alexa entegrasyonuna sahip olan akıllı yüzük, telefonlarla Bluetooth üstünden bağlantı kurarak Alexa’ya en kolay erişim yollarından birisini sunuyor. “Parmağınıza konuşarak” birçok konuda bilgi alabildiğiniz cihaz, titreşim motoruyla bildirimler hakkında da bilgi verebiliyor. Gerçekten ilginç görünen bu ürün yanında gelen akıllı gözlük Echo Frame, yine Alexa odaklı bir akıllı cihaz. Bünyesinde yer alan mikrofon ile Alexa’yla sürekli olarak iletişim halinde kalmanıza imkan tanıyan ürün, standart bir gözlüğe benziyor ve bünyesinde bir ekran taşımıyor. Sadece sesli çalışan 31 gramlık ürün, bir kameraya da sahip değil. Bu açıdan pil ömrü yüksek olan model, dışarıdan bakınca çok fazla normal bir gözlükten ayırt edilemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon ürünleri şaşırtmayı sürdürüyor

Gelelim Echo Frame akıllı gözlük ve Echo Loop akıllı yüzük modellerinin fiyatlarına. Firma gözlük için 180 dolar istiyor. Akıllı yüzü içinse 100 dolar verilmesi gerekiyor. Ucuz olmayan ürünler, çok fazla öne çıkabilecek gibi durmuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni amiral gemisi