reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Echo Studio
Amazon Echo Studio
Amazon Echo Studio

En iyi ses kalitesine özel Amazon Echo Studio tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Amazon, düzenlediği donanım etkinliği kapsamında yüksek ses kalitesine odaklanan Echo Studio akıllı hoparlör modelini de tanıttı.

Amazon, donanım etkinliğinde akıllı yüzük, akıllı gözlük ve kablosuz kulaklık modeli yanında Echo Studio akıllı hoparlör modelini de görücüye çıkardı. Gerçek anlamda “ses getirecek” model, pazarda Apple HomePods ve Google Home Max gibi ses performansı yüksek akıllı hoparlörler karşısına çıkıyor. Yuvarlak formlu gövdesinde 1 inç tweeter, üç adet 2 inç hoparlör ve 5,25 inç boyutunda woofer sığdıran model, açıklandığı kadarıyla çok ama çok yüksek bir ses seviyesi / kalitesi sunuyor. 330W gücünde bir amplifikatör ile gelen ürün, alt kısmında sesi dağıtmak için ilginç bir açıklığa sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere 360 derece ses üretebilen ürün, Dolby Atmos desteğini de taşıyor ve özellikle yeni Amazon Music HD servisi için harika bir seçenek oluşturuyor. Açıklandığı kadarıyla 24-bit, 192 khz desteği bulunan Echo Studio, bünyesinde yedi adet mikrofon taşıyor. Bu mikrofonlar ile dijital asistan Alexa ile sesli iletişim kurulabiliyor. Mikrofonlar ayrıca konuma göre otomatik ses ayarlama konusunda da görev yapıyor. Üç boyutlu ses verebildiği / oluşturabildiği söylenen Echo Studio, genel olarak çok iddialı görünüyor.

Amazon Echo Studio
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Echo Studio fiyatıyla da fark yaratıyor

7 Kasım tarihinde satın alanlara ulaştırılmaya başlanacak ürün, 199 dolar fiyat etiketine sahip. Bu fiyatı onu Apple HomePods ve Google Home Max karşısında çok daha güçlü bir seçenek haline getiriyor. Bu modelin çok satacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Rakip Apple HomePod