reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Video
amazon

Amazon Prime Video Türkiye’nin aralık ayı takvimi belli oldu [Video]

Amazon Prime Video Türkiye aralık ayı takvimi açıklandı. Bu ay itibarıyla platforma Harlem‘in ilk sezonu, altıncı ve final sezonuyla The Expanse, Encounter, dördüncü sezonuyla The Grand Tour ve Being the Ricardos geliyor.

Tüm içerikler Türkçe altyazı seçenekleriyle geliyor. İlk yapım 3 Aralık’ta diğer yapımlar ise aralık ayı boyunca izleyicilerle buluşacak.

Harlem 3 Aralık’ta yayınlanacak

20’li yaşlardaki 4 kız arkadaşın New York şehrindeki eğlenceli ilişkilerini konu alan diziyi Tracy Oliver kalem alıyor. İlk sezonuyla karşımıza çıkacak dizide Columbia Üniversitesi’nin genç antropoloji profesörü Camille (Meagan Good), başarılı bir online randevu uygulamasının yaratıcısı olan Tye (Jerrie Johnson) ve umutsuz romantik modacı Quinn (Grace Byers) yer alıyor.

The Expanse 10 Aralık’ta yayınlanacak

Marco Inaros ve Özgür Donanması, dünyada ve Mars’ta yıkıcı asteroit saldırıları başlatmaya devam ederken güneş enerjisini de kullanmaya başlar. Savaşın gerilimi ve yaşanan kayıplar Rocinate mürettebatının birliğini tehdit ederken, Chrisjen Avasarala cesur bir hamle yapar ve eski Marslı Denizci Bobbie Drapper’ı çatışmanın seyrini değiştirebilecek gizli bir göreve gönderir. Bu esnada Drummer ve ailesinden geri kalanlar Marco’ya ihanet edip kaçarken, uzak bir gezegende yeni bir güç yükselmeye başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Encounter 10 Aralık’ta yayınlanacak

Başrollerini Riz Ahmed, Octavia Spencer ve Rory Cochrane’in yer aldığı yapımın yönetmenliğini Michael Pearce üstleniyor. Donanımlı bir deniz kuvvetleri askerinin iki küçük oğlunu gizemli bir tehditten kurtarmak için çıktığı görev tehlikeli boyutlara doğru sürükleniyor.

The Grand Tour 17 Aralık’ta yayınlanacak

“The Grand Tour”, Carnage a Trois isimli dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Galler tepelerinde başlayacak olan efsane bir yarış turuyla birlikte, tüyleri diken diken eden bir dağ tırmanışı, bomba imhaları, pervaneli arabalar, helikopter gösterileri ve Manş Denizi’ne ulaşmadan önce zevkin doruklara çıkacağı Grand Tour’da izleyicileri eğlenceli anlar bekliyor.

Being the Ricardos 21 Aralık’ta yayınlanacak

Başrollerinde Nicole Kidman ve Javier Bardem’in yer aldığı filmin yönetmenliğini Oscar ödüllü yazar ve yönetmen Aaron Sorkin üstleniyor. Şok edici kişisel suçlamalar, siyasi bir karalama ve kültürel tabularla tehdit edilen Lucille Ball ve Desi Arnaz çiftinin karmaşık hale gelen romantik ve profesyonel ilişkileri tüm açıklığıylagözler önüne seriliyor.

İlgili video

Nicole Kidman’lı Being the Ricardos fragmanı