reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Video
Always Jane
Hanna

Amazon Prime Video Türkiye’nin kasım ayı takvimi belli oldu

Amazon Prime Video Türkiye, kasım ayında yayınlanacak içerikleri paylaştı. Bu ay itibarıyla yayınlanacağı açıklanan yapımlar arasında Zaman Çarkı’nın (The Wheel of Time) ilk sezonu, dört bölümlük belgesel dizi ”Always Jane” ve ”Hanna”nın üçüncü sezonu yer alıyor. Tüm içerikler Türkçe alt yazı seçeneğiyle geliyor. Always Jane, 12 Kasım‘da, Zaman Çarkı, 19 Kasım‘da Hanna: 3. sezon ise 24 Kasım‘da yayınlanacak.

Always Jane:

Yönetmenliğini Jonathan C. Hyde’ın üstlendiği Always Jane, 4 bölümlük yetişkinliğe geçiş temalı bir belgesel-dizi olarak karşımıza çıkacak. Jane Noury ve ailesinin kendilerini canlandırdıkları dizide, üniversite için evden ayrılmaya hazırlanan bir gencin samimi ve savunmasız hayatı işleniyor. Dizide, Jane’in gerçekçi bir hayat sürdürebilmesi için tüm engellerin üstesinden gelme çabası ekranlara yansıtılıyor.

Zaman Çarkı (The Wheel of Time):

Zaman Çarkı’nda başrolde Rosamund Pike, Joshua Stradowski ve Marcus Rutherford yer alıyor. Robert Jordan’ın çok satan romanından uyarlanan Zaman Çarkı, sadece kadınların sihir yapabildiği destansı bir evrende geçiyor. Aes Sedai ismi verilen tüm üyeleri kadınlardan oluşan güçlü bir topluluğun üyesi olan Moiraine’in Two Rivers’daki küçük bir kasabaya gelişi ve ardından yaşanan gelişmeler konu ediniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hanna: 3.Sezon:

Hanna’nın 3. sezonunda Esme Creed-Miles ve Mireille Enos karşımıza çıkıyor. Dizinin senaryosunu ise David Farr kaleme almış durumda. Dizinin üçüncü sezonunda kötücül örgüt Utrax tarafından bir suikastçı olmak için eğitilen Hanna’nın sürükleyici maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Hanna, eski düşmanı ve eski CIA Ajanı Marissa Wiegler’ın yardımıyla gizlice Utrax’i içeriden yok etmeye ve kendini örgütün pençesinden kurtarmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın