reklamı kapat

POPÜLER

Ana de Armas, Marilyn Monroe oldu: Bir Netflix filmi "BLONDE"

Ana de Armas’lı “Marilyn Monroe” filminden resmi fragman

Birçok farklı yapımda rol alan dünyaca ünlü oyuncu Ana de Armas, BLONDE filminde Marilyn Monroe olarak karşımıza çıkacak.

Yeni paylaşılan resmi tanıtım fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz BLONDE filmi için Netflix Türkiye daha önce şu kısa açıklamayı yapmıştı: “Şöhret hayaliydi, kâbusu oldu. Ana de Armas, Marilyn Monroe rolünde.” Bugün yayınlanan resmi fragmana ise şu açıklama düşüldü: “Yönetmen Andrew Dominik’in, Hollywood efsanesi Marilyn Monroe’nun karmaşık yaşamını cesur ve yaratıcı bir yaklaşımla ele aldığı Blonde, ünlü yıldızın bilinen ve bilinmeyen yönlerini gözler önüne seriyor. Joyce Carol Oates’un aynı adlı romanından uyarlanan filmde Marilyn Monroe’yu canlandıran Ana de Armas’a Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel ve Julianne Nicholson eşlik ediyor. Blonde, 28 Eylül’de Netflix’te.”

Daha önce 23 Eylül tarihini verilen ancak artık 28 Eylül tarihinde Netflix kütüphanesindeki eklenecek bilgisi verilen 2 saat 46 dakikalık film, Monroe’nun hayatına ve yaşadıklarına fragmanda da açık olarak görüldüğü üzere etkileyici bir sinematografi ile bakış attıracak. Çok dikkat çekecek izlenimi oluşturan yapım, Netflix’in izleyicilerin karşısına çıkardığı ikinci Monroe içeriği olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’te hemen izleyecek başka güzel içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix’in ağustos ayı içerik listesi ise direkt olarak burada yer alıyor. Firmanın son dönemde çok ses getirdiği konulardan bazıları ise burada bulunuyor.

Marilyn Monroe için yeni bir bakış açısı sunacak içerik yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı