reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A10

Android 11 güncellemesi bütçe dostu Samsung telefon için yayında

Galaxy A ailesinin giriş seviyesi telefonu Samsung Galaxy A10, Android 11 güncellemesine kavuştu. İlk olarak Hindistan‘da yayınlanan güncellemenin önümüdeki günlerde Türkiye’de de yayınlanması bekleniyor.

Yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürülen bir telefonun Android 11 güncellemesi alması Android dünyası açısından önemli görünüyor. A105FDDU6CUH2 model numaralı güncelleme aynı zamanda haziran ayı güvenlik yamasını da barındırıyor.

Yazılım güncellemesi, Galaxy A10’a birçok yeni özellik ve yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü tasarımı getiriyor. Yeni özellikler arasında sohbet balonları, tek seferlik izinler, otomatik izin sıfırlama, bildirimler alanındaki konuşmalar bölümü, yeniden tasarlanmış cihaz kakımı bölümü ve daha bir çok yenilik yer alıyor. Yeni yazılım bununla birlikte Takvim, Galeri, Mesajlar, Dosyalarım, Hatırlatıcılar, Samsung İnternet ve Samsung Klavye uygulamalarının geliştirilmiş ve güncellenmiş sürümlerini de sunuyor. Önümüzdeki haftalarda Türkiye’de de yayınlanmasını beklediğimiz güncellemenin telefona gelip gelmediğini Ayarlar-Yazılım Güncellemesi sekmesi üzerinden görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A10 hangi özelliklere destek veriyor?

Samsung Galaxy A10, 6,2 inç HD+ Infinity V ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Exynos 7884 işlemciden alan telefon, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile geliyor. Kutusundan sevindirici şekilde Android Pie üzerinde çalışan One UI arayüz ile çıkan telefonda, 3.400 mAh pil yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın