reklamı kapat

POPÜLER

Android Mesajlar

Android Mesajlar uygulamasına beğenilecek yeni destek

İnternet devi Google tarafından geliştirilen Android Mesajlar uygulaması, en sonunda rakiplerinde olan bir özelliği kazanıyor.

Android Mesajlar uygulaması, Google tarafından şu şekilde tanıtılıyor: “Uygulama SMS, MMS ve diğer özellikleri kullanarak dilediğiniz kişilerle iletişime geçmenizi kolaylaştırır. Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın, onlara grup kısa mesajları gönderin, beğendiğiniz resimleri, videoları ve sesli mesajları paylaşın.” Android 4.4, KitKat ve üstü cihazlarda çalışan uygulama, yakında çok talep edilen web desteğini de kazanıyor. WhatsApp, Viber, LINE, KakaoTalk, Facebook Messenger ve Allo’da yer alan web desteği, kişilerin bilgisayarlarından da mesaj gönderebilmesine imkan tanıyor. Bu özellik, Android Police’in uygulamanın son sürümünde yaptığı keşfe göre kesin olarak geliyor. Tarih hakkında herhangi bir bilgi verilmezken, sürecin çok uzaması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Mesajlar uygulamasını kullanıyor musunuz?

Ücretsiz olarak aşağıdan ulaşabileceğiniz uygulama, diğer anlık mesajlaşma uygulamaları nedeniyle çok fazla gündeme gelmiyor. Buna karşın Play Store’dan 500 bine yakan indirme sayısına ulaşan uygulama, bazı eksiklere rağmen birçok kişi tarafından çok seviliyor. Oldukça sade ve renkli bir yapısı bulunan uygulama, grup sohbete de izin veriyor. Fotoğraf ile video paylaşım desteği de bulunan Mesajlar, Android Wear akıllı saat desteğini de veriyor. SMS halen birçok insanın hayatında yer edinmeye devam ediyor.