reklamı kapat

POPÜLER

Anker SoundCore Motion Q

Anker SoundCore Motion Q kablosuz hoparlör için avantajlı fiyat [Kasım 2023]

Anker SoundCore Motion Q kablosuz hoparlör için yeni bir indirim fırsatı var. Ufak boyutuyla göze çarpan hoparlör sesi 360 derece yayabiliyor. İki adet 8 watt gücünde tam aralık sürücülere iki adet pasif radyatör eşlik ediyor.

Bluetooth 4.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen Anker SoundCore Motion Q pili tam olarak şarj edildiğinde 10 saatlik bir kullanım imkanı sağlıyor. Pil süresi kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor.  Cihazda ayrıca mikrofon desteği de yer alıyor. Mikrofon sayesinde kullanıcılar  Siri ve diğer akıllı asistanları kullanabiliyor. Mikrofon aynı zamanda kullanıcıların telefonlarına gelen aramalarını hoparlör üzerinden yanıtlamasına da imkan tanıyor. İki tonlu kumaş kaplamasıyla şık bir görünüme sahip olan hoparlörün üzerinde fiziksel tuşlar da var. Kullanıcılar bu tuşlara basarak hoparlörü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Hoparlör bununla birlikte IPX7 sertifikasına da sahip. SoundCore Motion Q bu sayede suya karşı da dayanıklı bir yapı sunuyor. Hoparlördeki iki tonlu kumaş kaplama, Motion Q’nun şık mat aksanlarını tamamlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata kablosuz hoparlör: Anker SoundCore Motion Q

Resmi satış fiyatı 1.149 TL olan hoparlör yapılan bir indirimle şu anda 899 TL‘ye satılıyor.  Kullanıcılar kablosuz hoparlörü kredi kartlarıyla 6 taksitle de satın alabiliyor. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın