reklamı kapat

POPÜLER

Anker SoundCore Motion Q

Anker SoundCore Motion Q kablosuz hoparlör için yeni indirim kampanyası [Mart 2023]

Anker SoundCore Motion Q kablosuz hoparlör için yeni bir kampanya yapıldı. Kompakt gövdede güçlü bir ses performansı sunan cihazda  iki adet 8 watt’lık tam aralıklı sürücüler ve iki adet pasif radyatör bulunuyor.

Sesi 360 derece yayabilen Anker SoundCore Motion Q, Bluetooth 4.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kurabiliyor. Tam dolu pille 10 saate varan bir pil ömrü performansı vadeden cihazda bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Cihazda ayrıca mikrofon desteği de yer alıyor. Mikrofon sayesinde kullanıcılar  Siri ve diğer akıllı asistanları kullanabiliyor. Mikrofon aynı zamanda kullanıcıların telefonlarına gelen aramalarını hoparlör üzerinden yanıtlamasına da imkan tanıyor. İki tonlu kumaş kaplamasıyla şık bir görünüme sahip olan hoparlörün üzerinde fiziksel tuşlar da yer alıyor. Kullanıcılar bu tuşlara basarak hoparlörü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Hoparlör bununla birlikte IPX7 sertifikasına da sahip. SoundCore Motion Q bu sayede suya karşı da dayanıklı bir yapı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata kablosuz hoparlör: Anker SoundCore Motion Q

Piyasadaki satış fiyatı 1.199 TL olan hoparlör yapılan bir indirimle şu anda 799 TL‘ye satılıyor.  Kullanıcılar kablosuz hoparlörü kredi kartlarılya 3 taksitle de satın alabiliyor.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER