reklamı kapat

POPÜLER

antisnooper

AntiSnooper ekranınızdaki pencereleri meraklı gözlerden gizliyor

Özellikle kalabalık ofislerde çalışırken bilgisayarda özel işlerin gerçekleştirilmesi veya sohbet ve posta uygulamalarının kullanılması can sıkıcı bir hal alıyor. Ofis ve kafe gibi ortamlarda sürekli pencereleri kapatmaya hazır beklemek istemeyenler için güzel bir haberimiz var. Pencerelerin üzerini anında buzlayan ücretsiz AntiSnooper uygulamasını yükleyerek görülmesini istemediğiniz pencereleri içiniz rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

antisnooper
Kurulumu epey kolay olan AntiSnooper’ı başlattığınızda aktif uygulamaların, yani pencerelerin bir listesiyle karşılaşıyorsunuz. Başkalarının görmesini istemediğiniz pencereyi listeden bulup artı işaretine tıkladığınızda ayar penceresi açılıyor. Buradan gizlilik uygulamasının ne zaman başlayacağını ve pencerenin buzlanma derecesini belirlemeniz yeterli. Ayarlar yapıldıktan sonra gizlemek istediğiniz pencerenin üzerinden fare imlecini çektiğiniz an pencere buzlanacak ve istenmeyen gözlerden gizlenecektir.

Pencereyi buzlamak yerine ekran koruyucuyla kapatma seçeneği de sunan AntiSnooper maalesef sadece Windows‘la çalışıyor. Geliştiricisi Bagrify‘ın sitesinden ücretsiz olarak yükleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“AntiSnooper ekranınızdaki pencereleri meraklı gözlerden gizliyor” için 3 cevap

  1. selim dedi ki:

    mac versiyonu yok sanırım

  2. selim dedi ki:

    mac versiyonu yok sanırım

  3. comolokko dedi ki:

    zaten mac için böyle bişeye gerek yok. space ve çoklu masaüstü sağolsun. parmak hareketiyle zıp diye başka ekrana geçiyosun. ahan da yüklediğim örnek foto