reklamı kapat

POPÜLER

apple

Apple etkinliği nasıl canlı izlenir?

Apple, bugün Türkiye saati 20:00’da etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleşecek etkinlikte Apple’ın yeni video servisini tanıtacağı konuşuluyor.

Netflix’e rakip geliştirilen servisle ilgili yenilikleri öğrenmek istiyorsanız etkinliği canlı yayında izleyebilirsiniz. Servisin yeniliklerini merak ediyorsanız canlı yayını Apple’ın internet sayfası üzerinden veya Apple TV’deki Apple Etkinlikleri uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. Etkinliğin Türkiye saati 20:00’da gerçekleşeceğini tekrardan hatırlatalım. Gelen son bilgilere göre Apple, video servisi için HBO, Showtime ve Starz gibi şirketlerle anlaşma gerçekleştirdi. Yurt dışında aylık 10 dolar ücretle abone olunacağı belirtilen servisin ilk etapta Amerika ve dünyanın belli ülkelerinde aktif olacağı ifade ediliyor. Türkiye’ye ne zaman geleceği belli olmayan video servisinde özel içeriklerin karşımıza çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın video servisinde hangi içerikler olacak?

Apple’ın sadece 2018 yılında özel içerikler için 1 milyar dolar harcadığı biliniyor. Netflix aynı yıl 8 milyar dolarlık yatırım yapmıştı. Apple’ın Oprah Winfrey ile birkaç yıllık anlaşma yaptığı, La La Land yönetmeni Damien Chazelle’den bir dizi sipariş ettiği, Hunger Games tarzı See isimli bir projesi olduğu, M. Night Shyamalan’dan bir korku serisi istediği de açıklananlar arasında. Isaac Asimov’un Vakıf Serisi’ni satın aldığını da hatırlatalım. Apple bununla birlikte J.J. Abrams imzalı bir yapımı da izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. My Glory Was I Had Such Friends adını taşıyacak yapım kalp nakliyle ikinci kez hayata dönmeyi bekleyen Silverstein’in bu süreçte yaşadıklarını anlatacak.

İlginizi Çekebilir

iPhone için çıkan en yeni reklamlardan