reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13

iPhone 13 canlı yayın etkinliği nasıl izlenir?

Apple,  iPhone 13 ailesini tanıtmak için artık gün sayıyor. 14 Eylül’de başlayacak olan etkinliği Apple’ın YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Apple, etkinlikle ilgili YouTube paylaşımını ise henüz yapmadı. Apple’ın videoyu paylaşmasının ardından hazırladığımız habere bağlantı linkini ekleyeceğiz. Canlı yayının ayrıca Events uygulaması üzerinden Apple TV kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor. Türkiye saati 20:00’da başlayacak programda etkinliğin yıldızının hiç şüphesiz iPhone 13 ailesi olacağını söyleyelim. A15 Bionic işlemcisiyle gelecek yeni modellerin daha ince ekran çentiğine de sahip olacağı iddia ediliyor. Kamera konusunda da iyileştirmeler sunmasını beklediğimiz modellerin Pro versiyonlarında 120 Hz ekran desteğinin de sunulacağına kesin gözüyle bakılıyor. 120 Hz ProMotion ekranların gelecek olması ve pil kapasitelerinin artması yeni modellerin daha kalın gövdeyle gelme ihtimalini artırıyor. . Ailenin en iddialı üyesi 13 Pro Max’te 4.352 mAh pil kullanılacağı belirtiliyor. 3 Pro ve 13 modellerinde ise 3.095 mAh kapasiteli pilin yer alacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

14 Eylül’deki Apple etkinliğinde başka hangi cihazlar tanıtılacak?

Apple’ın 14 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte iPhone 13 ailesi haricinde AirPods 3, yeni iPad mini ve Apple Watch Series 7’yi de tanıtacağı dile getiriliyor. Tüm yeni ürünlerin ekim veya en geç kasım ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlgili video

Apple canlı yayın etkinlik videosu