reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın resmi sitesini oyun kahramanları ele geçirdi!

Teknoloji devi Apple, bugün ilginç bir haberle gündemde. Firmanın resmi internet sitelerini oyun kahramanlarının kontrolüne geçti.

Advertisement

Apple’ın resmi sitesinde kullanıcıları güzel bir sürpriz bekliyor. Bugün Apple.com.tr adresi başta olmak üzere firmanın resmi internet sitelerini, dünyanın en yaratıcı zihinleri tarafından geliştirilen oyun kahramanları Apple Arcade’den çıkarak ele geçirdi. Apple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre internet sitelerini ele geçiren hareketli Arcade kahramanları şu oyunlardan çıkıp geldi:

Hot Lava
Klei tarafından geliştirilen Hot Lava kızgın eriyik lava ve nostalji dolu ortamlarda geçen bir aksiyon oyunu. Ayrıca dört oyuncuya kadar çok oyunculu modda oynanıyor ve zemine değmeden koşarak, zıplayarak tırmanarak ya da sallanarak ilerlemek için ustalık ve beceri gerektiriyor.

LEGO Brawls
LEGO tarafından Apple Arcade için geliştirilen LEGO Brawls her şeyin olabileceği eğlenceli ve takım oyununa dayalı bir aksiyon oyunu.

Sonic Racing
Dünyanın en hızlı kirpisi, SEGA tarafından geliştirilen süper hızlı yarış oyunuyla geri döndü. Yarıştıkça daha çok ödül kazanacağınız, çok oyunculu modda dünya genelinde insanlarla oynayabileceğiniz yarış deneyiminde çok eğleneceksiniz.

PAC-MAN Party Royale
Bandai Namco Entertainment Inc tarafından geliştirilen çok oyunculu bir retro arcade oyunu. Oyun salonlarının nostaljisini çok oyunculu oyun deneyimiyle birleştiren PAC-MAN ile arkadaşlarınıza meydan okuyun!

Oceanhorn 2
Cornfox & Brothers Ltd tarafından geliştirilen ve çok popüler birinci oyunun devamı olan Oceanhorn 2’de kahramanımız büyüleyici bir maceraya atılıyor. Destansı bir RPG oyunu olan Oceanhorn 2 görkemli grafikleriyle çözülmeyi bekleyen akıllı bulmacalar ve ve keşfedilecek gizemli mekanlar sunuyor.

Sneaky Sasquatch
RAC7 Games tarafından geliştirilen Sneaky Sasquatch, ailenizle oynayabileceğiniz, Sasquatch’ın hayatını yaşayıp onunla beraber günlük sıradan şeyleri yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade servisi neler sunuyor?

Apple Arcade temel olarak Netflix’in oyun versiyonu. Apple’ın mobil oyun tutkunlarını fazlasıyla sevindirdiği servisi, bünyesinde 100’den fazla iOS, macOS ve tvOS işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor. Kişilerin tek tek her oyuna değil aylık abonelik ile tüm oyun kataloğuna erişim sağlayabildiği serviste sunulan yapımlar, internete bağlı ya da internet olmadan oynanabiliyor. Bir cihazda bıraktığınız oyunu başka bir cihazda devam ettirmenize imkan tanıyan servis, bünyesinde herhangi bir reklam taşımıyor.

İlgili Video