reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music

Apple Music’ten yerli sanatçılara katkı: “Yerli Müzik: Türkiye”

Apple Türkiye, koronavirüs salgınının devam ettiği Türkiye’de yerli sanatçılara destek veriyor. Apple Music yerel sanatçılara, ihtiyaçları olan bugünlerde destek olmak amacıyla “Yerli Müzik Türkiye” isimli bir inisiyatif başlattı.

Bu inisiyatif ile Gözat sekmesinde yerli şarkılardan oluşan çalma listeleri, yeni albüm ve single duyuruları karşımıza çıkıyor.  Apple Music servisinde yerli müzik Türkiye etiketi yer alıyor. Yerli müzik Türkiye etiketi ile Gözat sekmesinde Bedük’ten yakinda cikacak olan Intergalactic albumunden yayinlanan ilk single çalışması yer alıyor.  Nilipek’ten yeni EP mektuplar II veya Canozan’dan Armut Ağacı albümü ve daha pek çok yeni çıkan çalışma müzik uygulamasında mevcut.  Müzik servisi Türkiye bu sayede kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Music sunduğu listelerle kullanıcıları mutlu ediyor

Pusula listesi de müzik servisinde göze çarpıyor. Bu liste Karnaval ve müzik servisi ile iş birliğinde oluşturulmuş durumda. Bu listede yıldızı yeni parlayan ve köklü yerli sanatçıların en çok dinlenen şarkıları bulunuyor.  Zirvedikler listesi ise sürekli güncellenerek listenin en üst sırasında yer alan şarkılar karşımıza çıkıyor.  Apple Music’te bununla birlikte alternatif, ailece birlikte, yerli müzik ve daha bir çok liste yer alıyor.  Servis farklı çalma listeleriyle kullanıcıların hoşlarına giden müzikler çalmasına imkan tanıyor.Müzik servisinin önümüzdeki günlerde sunacağı yenilikleri de merakla bekliyoruz. Servisle ilgili yeni gelişmeler yaşandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat

İLGİLİ HABERLER