reklamı kapat

POPÜLER

Audi garanti

Audi cephesinden resmi açıklama geldi; araç sahipleri için güzel garanti haberi

Son günlerin popüler uygulamalarından birisi olan garanti uzatma hamlelerine, yapılan resmi açıklama ile Audi Türkiye’nin de dahil olduğunu görüyoruz.

Koronavirüs salgınını olağanüstü önlemleri beraberinde getirdiği bu süreçten en çok etkilenenlerden birisi şüphesiz otomobil piyasası. İnanılmaz şekilde gerileyen, bazı ülkelerde ise hiç yapılmayan satışlar için üreticilerin attığı hamlelere sıkı LOG takipçileri çok da yabancı değil. İnternetten satış hizmeti, dezenfekte, kapıya teslim gibi uygulamalar arasında son dönemlerde örnekleri hızla artanlardan birisi de garanti uzatma oluyor. Sokağa çıkma yasaklarından ötürü kullanıcıların kontaklarını açamadığı otomobiller için çalışma yapan markalar, bu süreci garanti kapsamında saymayarak, süreleri uzatıyor. Audi Türkiye de salgını nedeniyle yetkili servislere gelemeyen Audi araç sahiplerine esneklik sunabilmek amacıyla garanti süreleri salgın süresi içinde biten araçların, garanti sürelerini uzattığını duyurdu. Buna göre ücretsiz onarıma ilişkin garanti süresi 1 Mart ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında sona eren araçların garanti süreleri 3 ay daha uzatıldı.

2020 Audi A5

Audi, araç sahiplerine yardımcı olmaya devam edecek

Audi Türkiye’den yapılan açıklamada, garanti süresinin uzatımı, garanti belgesinde belirtilmiş olan haklardan sadece “ücretsiz onarım hakkı”nı kapsadığına vurgu yapılıyor. Onarımın garanti kapsamında yapılabilmesi için garanti belgesinde yer alan garanti koşullarının geçerliliğinin devam etmesi de kullanıcıların bilmesi gereken detaylar arasında olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf