reklamı kapat

POPÜLER

Apple Türkiye’de çalışmak isteyenlere yeni fırsat

Ülkemizde iki mağazayla hizmet veren Apple tam 27 pozisyonu doldurmak için çalışan arayışına girişti. Paylaşılan bu ilanların ardından Apple’ın Türkiye’de bir mağaza daha açacağı iddiaları da güçlenmiş oldu.

Bildiğiniz gibi Apple’ın şimdilik Türkiye’de iki mağazası bulunuyor. İstanbul‘da konumlanan mağazalardan biri Zorlu Center’da diğeri Akasya AVM’de yer alıyor. Fakat görünen o ki Apple hizmet ağını genişletmeye hazırlanıyor. Teknoloji devi kendi sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarıyla pek çok farklı pozisyon için 27 çalışan arayışı içinde olduğunu duyurdu. Çalışan aranan pozisyonlar arasında perakende satış öne çıkıyor. Bu alanda fazlaca kişiye ihtiyaç duyuluyor gibi görünüyor. Bunun yanında servis ve destek, operasyonlar, finans, satış ve donanım mühendisliği gibi farklı alanlar da mevcut.

Pek çok yeni ürünü kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Apple’ın bu kadar fazla çalışan arıyor olması akıllara aynı ihtimali getirdi. Teknoloji devi ülkemizde yeni bir mağaza açma hazırlığı içinde olabilir. Çalışan aranan pozisyonların bazılarında konum belirtilmiyor olması da bu iddiaları güçlendiriyor. İlanlarda da başvuranların farklı bölgelerde konumlandırılabileceği dile getiriliyor. Kısacası Apple bu bilgiyi paylaşmayarak yeni mağazanın açılacağı bölgeyi gizlemeye çalışıyor olabilir.

Eğer siz de Apple için çalışmak istiyorsanız başvurularınızı firmanın kendi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR