reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Apple Mac Mini
Yeni Apple Mac Mini
Yeni Apple Mac Mini

Yeni Apple Mac Mini Türkiye satış fiyatı belli oldu

Teknoloji devi Apple, büyük lansman sonrası Türkiye sitesini güncelledi ve yeni Mac Mini modellerinin ülkemiz fiyat etiketlerini açıkladı.

Yeni Apple Mac Mini, Türkiye’de iki temel versiyon halinde elde edilebiliyor. 3.6 GHz 4 çekirdekli Intel Core i3 işlemci ve 128 GB SSD depolamalı versiyon için 5.999 TL, 3.0 GHz 6 çekirdekli Intel Core i5 işlemci (4.1 GHz’e kadar Turbo Boost) ve 256 GB depolamalı versiyon içinse 8.399 TL fiyat etiketi belirlenmiş durumda. Bu iki versiyon da ortak olarak Intel UHD Graphic 630 kullanıyor ve temel olarak 8 GB 2666 MHz DDR4 bellek taşıyor. Tasarımsal olarak yıllardır yenilenmesi beklenen ilk sürümle aynı görünen yeni Mac Mini, farkını uzay grisi renk seçeneğiyle koyuyor. Bu renkle profesyonellerin gözüne girmeye çalışan kompakt bilgisayar, özel bir soğutma sistemiyle geliyor. İstenirse tam 64 GB RAM ve 2 TB SSD ile alınabilen model, 10 Gigabit Ethernet portunu da opsiyonel olarak sunuyor. Bunun için Türkiye’de ekstra 800 TL ödenmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple Mac Mini çok dikkat çekecek bir cihaz

Daha önce de söylediğimiz gibi dar alana sahip kişiler için harika görünen ürün, aynı zamanda medya bilgisayarı olarak da çok güçlü görünüyor. Modelin satış fiyatı tüm opsiyonlar ile 34 bin TL seviyesine kadar çıkıyor.

İlgili Video

Modelin yayımlanan resmi tanıtım videosu