reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch için yeni rehber videoları yayınlandı [Video]

Apple global internet sitesini, Apple Watch’ın tüm özelliklerini potansiyel kullanıcılara tanıtmanın hedeflendiği yeni rehber videoları ile güncelledi.

Apple’ın 10 Nisan 2015’te ön siparişlerini almaya başlayacağı akıllı saat serisine ilişkin tanıtım faaliyetleri devam ediyor. Yeni bir sekmede paylaşılan Apple Watch içerikleri, rehber videolar ile potansiyel kullanıcıları detaylı şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Sekme tıklandığında link halindeki “Apple Watch’a Hoş Geldiniz” yazısı altında bir tanıtım videosu ve yine sayfanın altına inildiğinde de diğer görsel içerikler sizi karşılıyor. Buradan Mesajlar, Yüzler, Dijital Dokunmatik adları altında üç video izlenebiliyor. Hazırlanan videolar oldukça detaylı ve açıklayıcı. Ayrıca video sekmelerindeki kolay paylaşım butonları da beğeni topluyor.

Eklenen videoların altında ise Telefon Görüşmeleri, Apple Pay, Haritalar, Siri, Müzik, Aktivite, Antrenman başlıkları altındaki Apple Watch özellik ve uygulamalarına ilişkin videolu içeriklerin ise henüz yüklü olmadığı görülüyor. Burada videoların yakında geleceği belirtiliyor. Rehber videoları ve genel olarak hazırlanan içerikler, 2007 yılında iPhone için yürütülen çalışmalara benzer yönleriyle de dikkat çekiyor.

YORUMLAR