reklamı kapat

POPÜLER

apple watch

Apple Watch Series 4 ve diğer Apple Watch modelleri karşı karşıya [Video]

Apple’a yakınlığıyla bilinen MacRumors, Apple Watch Series 4’ün satışa sunulmasıyla tüm Apple Watch modellerini karşı karşıya getirdi.

Apple Watch Series 4’te kullanılan çift çekirdekli S4 işlemciyle birlikte akıllı saatin performansında önemli derecede iyileştirmeler yapılmıştı. Series 3 ve diğer Apple Watch modellerinden çok daha hızlı bir şekilde çalışan Series 4, performans açısından çıtayı en üst noktaya taşıyor. Gerçekleştirilen testte Apple Watch Series 4’ün güçlü performansı gözler önüne seriliyor. Önyükleme, uygulama açma ve Siri’yi aktive etme gibi görevlerde Watch Series 4’ün diğer modellerden çok daha hızlı olduğu görülüyor. Series 4 en hızlı olan akıllı saat olsa da bir çok görevde Series 4 ile Series 3 arasında büyük hız farkları olmadığını belirtelim. Series 4 ile Series 2 karşılaştırıldığında, Apple’ın son üç yıl boyunca işlemciye yaptığı etkileyici gelişmeleri görebilirsiniz. Apple Watch Series 4, yaklaşık 40 saniyede açılırken, Series 2, neredeyse dört dakika, Series 1 üç dakika ve Series 0 beş dakikada açılıyor.

Karşılaştırma videosu

Uygulamaları açma süreleri Series 4’te ve Series 3’te çok hızlı olsa da Series 2 ve daha eski modellerde süreler uzuyor.

Video