reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED

Apple Watch Series 5 için müjdelenen yeni versiyon

Gelişmiş akıllı saat modeli Apple Watch Series 5 için yeni bir versiyonun müjdesi verildi. Model için dikkat çeken bir seçenek daha geliyor.

Sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre 2020’nin bahar ayalarında bir Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED modeli geliyor. Aşağıdaki gibi kırmızı bir renge sahip olacağı tahmin edilen bu versiyon, gerçekten ilginç görünüyor. Bilmeyenler için satın alındığı zaman her satıştan elde edilen gelirin bir bölümü HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a giden ve AIDS’siz bir nesil yetiştirilmesine yardımcı olan bu özel RED versiyonlar, çok güzel ve büyük bir amaç üstleniyor. iPhone 11 için “kırmızı” (PRODUCT) RED versiyonu en baştan sunan Apple, Series 5 için farklı bir yol izliyor. Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED modelinin orijinalden biraz daha pahalı olabileceği tahmin ediliyor. Ancak aynı fiyatın sunulma ihtimali de bulunuyor.

Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 5 dikkat çekiyor

Saatin Türkiye başlangıç fiyatı alüminyum kasa için 3.099 TL seviyesinde. Bu fiyat 40 mm versiyon için belirlenmiş. 44 mm alüminyum versiyonu almak için 3.299 TL verilmesi gerekiyor. Türkiye’ye şimdilik paslanmaz çelik, titanyum ve seramik gövde seçeneklerini getirmeyen firma, Nike versiyon için de yukarıdaki fiyatları belirlemiş durumda. Genel olarak Series 4 sahiplerini çok da heyecanlandırmayan saat, buna karşın her zaman açık ekran özelliğiyle öne çıkmayı biliyor.

İlgili Video