reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7’te fark yaratması beklenen özellik hakkında beklenmedik gelişme

Güvenilir kaynaklardan Mark Gurman, Apple Watch Series 7 hakkında yeni bir tahminde bulundu. Gurman’ın paylaştığı bilgiye göre Apple Watch Series 7’te kandaki şeker ölçümü özelliği yer almayacak.

Bazı kaynaklar bu yıl satışa sunulacak modelde bu özelliğin yer alacağını belirtse de Gurman yeni modelde bu özelliğin yetişmeyeceğini düşünüyor. Şeker hastalarının glikoz seviyelerini ölçmeye imkan tanıyacak özelliğin de birkaç yıl daha ticari kullanıma hazır olmayacağı söyleniyor.

Bu yılki modelin yenilenmiş bir tasarıma sahip olacağına inanan Gurman, yeni modelde güncellenmiş bir ekranın, daha hızlı bir işlemcinin ve gelişmiş kablosuz teknolojisinin kullanılacağını söylüyor. Amiral gemisi konumundaki modelin vücut ısısı sensörüne sahip olacağını belirten Gurman, güncellenmiş daha uygun fiyatlı SE sürümü ile dayanıklı bir modelin de yolda olduğunu ifade ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 ne zaman gün ışığına çıkacak?

Gurman yeni modelde AirTag’de kullanılan teknolojiyle benzer bir özelliğin kullanılacağını söylüyor. Yeni modelin aynı zamanda uyumlu kapı kilitlerini de açabileceği belirtiliyor. Yeni akıllı saatin eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Apple Watch Series 7’nin satış fiyatı henüz netlik kazanmasa da mevcut modelle aynı olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Apple Watch Series 6’nın Türkiye’deki başlangıç fiyatı 3.799 TL.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S

İLGİLİ HABERLER