reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün ekran özellikleri ortaya çıktı

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu için geri sayım başlamışken telefonla ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce resmi basın görseli internete sızan Samsung Galaxy Z Fold 3‘ün iç ekranın 2.208 x 1768 piksel çözünürlüklü 7,56 inç olacağı belirtiliyor.

Dış ekranın ise 2.268 x 832 piksel çözünürlüğe ve 6,23 inç boyuta sahip olacağı ifade ediliyor. Hem iç hem de dış kısımdaki ekranın 120 Hz’e destek vereceği de söyleniyor. 120 Hz desteği sayeside telefonun akıcı bir ekran deneyimi yaşatacağını belirtebiliriz. Samsung’un üst segment telefonlarında tercih ettiği bu teknolojinin katlanabilir modelde de kullanılması bekleniyor. Modelde ekrana entegre kameranın kullanılması beklense de bu teknolojinin yer almaması da muhtemel görünüyor. Eğer daha önceki iddialar gerçeğe dönüşürse Galaxy Z Fold 3’ün Samsung’un ilk ekrana entegre kameralı telefonu olacağını belirtelim. S Pen desteği de telefonda yer alması beklenen diğer özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 haricinde Galaxy Z Flip için de geri sayım başladı

Bir diğer katlanabilir ekranlı telefon Galaxy Z Flip 3’ün de Galaxy Z Fold 3 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Galaxy Z Flip 3’te ise S Pen desteğinin olması beklenmiyor. Mevcut Flip modelinde 1,1 inç dış ekran yer alırken yeni modelde dış ekranın 1,9 inç boyutunda olacağı söyleniyor. Yeni modelle birlikte kullanıcıların bildirimleri daha kolay göreceğini belirtebiliriz. 3 Ağustos’ta tanıtılması beklenen telefonun 1.600 dolardan satışa sunulacağı iddia ediliyor. Galaxy Z Flip 3’ün ise 960 dolardan başlayan fiyatla kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın