reklamı kapat

POPÜLER

Apple’dan sanatsal AirPods reklamı [Video]

23 Kasım 2017

Söz konusu ürünü sunma ve reklam olunca Apple bu konuda ne kadar başarılı olduğunu pek çok kez gösterdi. Firmanın yeni reklamı AirPods‘a odaklanıyor.

Apple, Şükran Günü ve ardından gelen tatil için “Holiday” (tatil) isimli reklamını yayınladı. Reklamın başrollerini ise AirPods ve iPhone X paylaştı. Sam Smith’in Palace ismi şarkısı eşliğinde, karlı bir şehirde AirPods’u ile müzik dinleyip dans eden bir kadın figürünün canlandırıldığı klipte, ana karakterimiz şehirde karşılaştığı bir yabancıyla bu deneyimi paylaşıyor. Bildiğiniz üzere kabloları tamamen ortadan kaldıran AirPods ile iki kişi aynı anda müzik dinleyebiliyor. Tatil ruhunu yakalayan reklam “paylaşıma” vurgu yapıyor.

Apple’ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods, iPhone X çıkışına kadar Apple’ın bulunması en zor ürünleri arasında yer alıyordu. Kullanıcılara kablosuz kulaklık modelini yetiştiremeyen şirketin kulaklığı büyük oranda kabul gördü. Hatta Apple popüler kulaklığı için bir güncellemeyi de iPhone X tanıtımı sırasında paylaştı. Kulaklık için kablosuz şarj olabilen kılıf/kutu müjdesini verdi. Ayrıca satılacak olan bu kılıfın şimdilik fiyatlandırma bilgisi ve net bir çıkış tarihi yok ancak 2018’de satışa çıkacağı biliniyor.


AirPods 899 TL fiyatla Apple mağazalarında satışta. iPhone X ise Türkiye’de 24 Kasım‘da satışa sunulacak. 64 GB ve 256 GB’lık iki hafıza seçeneğiyle gelen cihazın Türkiye satış fiyatı sırasıyla 6.099 TL ve 6.899 TL. Tabii operatör anlaşmalı bu fiyatın 10 bin TL’yi geçebildiğini de ekleyelim.

VİDEO

YORUMLAR