reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın bu yıl tanıtacağı yeni donanımlardan son bilgiler

Teknoloji devi Apple, biliyorsunuz 2018’e yönelik hazırlıklarına devam ediyor. Birden fazla yeni donanım üzerinde çalışan şirketin planları ise ortaya dökülmüş görünüyor.

Apple‘a yakın sağlam kaynaklara göre bu yıl şirketten daha uygun fiyatlı HomePod, MacBook Air ve Face ID sistemine sahip iPad Pro geliyor. Bu ürünlerden Face ID’li iPad Pro’yu WWDC 2018 kapsamında lanse etmesi beklenen şirket, diğer modelleri ise yıl bitmeden tanıtacak gibi görünüyor. Bu yeni ürünlerden özellikle uygun fiyatlı HomePod dikkatleri üzerine çekiyor. İlk defa duyulan bu bilgi, orijinal HomePod yeni çıktığı için biraz garip görünüyor. Bunlara ek olarak şirketten yeni bir kablosuz kulaklık modeli de geliyor. Gürültü engelleme konusunda çok iyi olacağı belirtilen kulaklık, bazı kaynaklarda 2019’a kalabilir şeklinde de geçiyor. Ayrıca yıl bitmeden bir de modüler Mac Pro modelinin gelmesi bekleniyor. Bu da özellikle profesyoneller tarafından oldukça merak edilen ürünler arasında yer alıyor.

Apple

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir de yeni iPhone’lar var

Daha önce de açıkladığımız üzere Apple‘ın 2018’de üç yeni iPhone satışa çıkartacağı söyleniyor. Bunlardan iki tanesinin 5.8 inç (İkinci jenerasyon iPhone X) ve 6.5 inç (iPhone X Plus) OLED ekran kullanacağını belirtiliyor. LCD ekranlı modelin ise 6.1 inç iPhone olacağı açıklanıyor.

İLGİLİ HABERLER