reklamı kapat

POPÜLER

aquaman batman

Aquaman’in yönetmeninden şaşırtıcı Batman filmi fikri

Batman şimdiye kadar defalarca beyaz perdeye uyarlandı. Fakat Aquaman için kamera arkasına geçen James Wan karakteri oldukça farklı bir şekilde ele almak istediğini açıkladı. Üstelik eğer bu proje gerçeğe dönüşürse süper kahraman filmleri açısından bir ilke imza atılabilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse James Wan çok yakında vizyona girecek Aquaman’in yönetmenliğini üstleniyor. İzleyenler DC uyarlamalarının yarattığı tüm hayal kırıklıklarının ardından bizleri iyi bir hikayenin beklediğini ifade ediyor. Öte yandan James Wan daha önce başarılı korku filmi yönetimiyle tanınan bir isim. Özellikle The Conjuring ile büyük övgü toplamış ve adının daha fazla insan tarafından duyulmasını sağlamıştı. Görünen o ki James Wan‘ın korku filmi sevgisi henüz bitmiş değil. Aksine korku türünü süper kahraman filmleriyle bir araya getirmek istiyor. Aklındaki kahraman ise Batman. Başarılı yönetmen geçtiğimiz günlerde Heroic Hollywood’a konuştu ve hayalindeki projesi şu sözlerle anlattı:

“Açıkçası önceler Batman filmi yönetmen düşüncesi çok hoş geliyordu. Fakat aklımdaki proje Batman’i korku filmi dünyasına koymak şeklindeydi. Bu hayalimdeki proje diyebilirim. Öte yandan Batman’in defalarca ele alındığının farkındayım. Buna rağmen korku filmi temalı bir Batman fikri fazlasıyla hoşuma gidiyor. Bence şahane bir iş olurdu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Batman gibi bir karakteri korku filmi içinde görmek nasıl olurdu, kahramanımız neler yapardı diye düşünmeden edemiyoruz. Bakalım bu fikir ilerleyen yıllarda gerçeğe dönüşecek mi?

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe Altyazılı Son Fragman