reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Artırılmış gerçeklik teknolojisine odaklanan yeni iPad Pro reklamı yayında [Video]

Apple, iPhone X için yayınladığı reklam filminin ardından iPad Pro için hazırladığı iki yeni reklamı da paylaştı. iOS 11 ile birlikte dizüstü bilgisayar deneyimine çok daha yaklaşan iPad Pro, sunduğu yeteneklerle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Paylaşılan ilk video artırılmış gerçeklik teknolojisine, ikinci video ise Apple Pencil desteğine odaklanıyor. Fotoğraf çekimi ve düzenleme işlerimde oldukça başarılı olan iPad Pro, Apple Pencil desteğiyle kullanıcıların çizim yapabilmesine veya not alabilmesine de imkan tanıyor. Akıllı klavyeyle bir dizüstü bilgisayarına dönüşebilen iPad Pro, iOS 11 işletim sistemiyle dizüstü bilgisayar deneyimine daha da çok yaklaşıyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan yeteneklerle gelen iPad Pro, güçlü performansıyla da fark yaratıyor. 10,5 ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğine sahip olan tabletle ilgili inceleme haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iOS 11, iPad Pro’yu dizüstü bilgisayar deneyimine daha çok yaklaştırıyor

iOS 11, yeni yeteneklerle çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. iOS 11, multitasking özellikleri, Dosyalar uygulaması ve Apple Pencil’ı kullanmanın daha fazla yoluyla gelişmiş yazılım güncellemesi olarak karşımıza çıkıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamaları için ARKit desteğiyle gelen iOS 11, gelişmiş Siri desteğiyle de dikkat çekiyor. Siri’de makine öğrenimi ve sanal zeka konusundaki en yeni gelişmelerden yararlanan yeni erkek ve kadın sesleri yer alıyor. Apple Pay ile kullanıcılar, aile içinde veya arkadaşlar arasında hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde para gönderebiliyor veya alabiliyor. iOS 11 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video