reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro
iPad Pro
iPad Pro
iPad Pro
iOS 11
iOS 11
iOS 11
iOS 11

iPad Pro’nun yeteneklerini gözler önüne seren video yayında [İzle]

19 Kasım 2017

Apple, iPad Pro’nun yeteneklerini gözler önüne sermek için yeni bir video yayınladı. Dizüstü bilgisayarın geleceğin olarak lanse edilen iPad Pro, sunduğu yeteneklerle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Apple’ın iPad Pro için yayınladığı yeni reklam “What a Computer” (Bilgisayar Nedir) adını taşıyor.

Fotoğraf çekimi ve düzenleme işlerimde oldukça başarılı olan iPad Pro, Apple Pencil desteğiyle kullanıcıların çizim yapabilmesine veya not alabilmesine de imkan tanıyor. Akıllı klavyeyle bir dizüstü bilgisayarına dönüşebilen iPad Pro, iOS 11 işletim sistemiyle dizüstü bilgisayar deneyimine daha da çok yaklaşıyor. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan yeteneklerle gelen iPad Pro, güçlü performansıyla da fark yaratıyor. 10,5 ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneğine sahip olan tabletle ilgili inceleme haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPad Pro
iPad Pro
iPad Pro
iOS 11

iPad Pro’ya yeni yetenekler getiren iOS 11 ne gibi yenilikler sunuyor?

iOS 11, yeni yeteneklerle çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. iOS 11, multitasking özellikleri, Dosyalar uygulaması ve Apple Pencil’ı kullanmanın daha fazla yoluyla gelişmiş yazılım güncellemesi olarak karşımıza çıkıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamaları için ARKit desteğiyle gelen iOS 11, gelişmiş Siri desteğiyle de dikkat çekiyor. Siri’de makine öğrenimi ve sanal zeka konusundaki en yeni gelişmelerden yararlanan yeni erkek ve kadın sesleri yer alıyor.  Apple Pay ile kullanıcılar, aile içinde veya arkadaşlar arasında hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde para gönderebiliyor veya alabiliyor. iOS 11 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR