reklamı kapat

POPÜLER

Tesla
Tesla
Tesla
Tesla
Tesla
Tesla

Tesla, “Supercharger” istasyonları hem cebinize hem de masanıza getiriyor

19 Kasım 2017

Dün elektrikli kamyon modeli Semi ile yeni Roadster‘ı görücüye çıkartan Tesla, aynı zamanda ufak bir sürpriz daha yaptı. Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi, akıllı telefonlara özel Powerbank ve Supercharger modellerini satışa sundu.

Direkt olarak şirketin kendi tasarım stüdyosundan çıkan ürünlerden Powerbank, Model serisi araçları şarj etmek için dünya geneline yerleştirilen “supercharger” birimlerinden ilham alıyor. Toplam 3.350 mAh gücünde olan ve hem Apple hem de diğer akıllı telefonları şarj edebilen ürün, oldukça şık bir gövdeye sahip. Şirket üretimi olduğu için gövde kalitesi diğer powerbank ürünlerinden çok daha iyi olan cihaz, gerçek Tesla tutkunlarının mutlaka almak isteyecekleri cihazlar arasına yerleşmiş durumda. Şirketin bir diğer ürünü ise masaüstünde durması için hazırlanmış Desktop Supercharger modeli. Direkt olarak supercharger tasarımını taklit eden ve bu açıdan çok güzel görünen ürün, istenilen şarj kablosuyla tüm cihazları şarj edebiliyor. Kutusunda USB kablosu çıkmayan Desktop Supercharger, yine firmadan geldiği için yüksek kaliteli bir gövde üzerine kuruluyor.

Tesla
Tesla
Tesla

Tesla aksesuar konusunda da öne çıkmaya başladı

Firmanın hazırladığı iki ürün de sıkı fanlar arasında oldukça beğenilecek gibi duruyor. Hazırlanan ürünlerde Powerbank 45 dolar, Desktop Supercharger ise yine 45 dolar fiyat etiketine sahip. Ürünleri satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR