reklamı kapat

POPÜLER

ASUS LOG Tasarım

ASUS, ilk AI PC modelleri için Next Level. AI Incredible. lansman etkinliğini duyurdu

ASUS, ilk AI PC modelleri için “Next Level. AI Incredible.” lansman etkinliğini duyurdu. Firmadan iddialı ürünler geliyor.

Bu etkinlik hakkında ASUS Türkiye şunları aktardı: Merakla beklenen ve yalnızca internet üzerinden gerçekleştirilecek bu etkinlikte, ilk yeni dönem ASUS AI PC modeli olan birinci sınıf bir ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar tanıtılacak. Microsoft, Qualcomm ve ASUS iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan lansman etkinliği, bilgi işlem dünyasını yeniden tanımlayacak yeni dönem ASUS AI PC’lerin ilkini gözler önüne serecek. Bu çığır açan yeni nesil yapay zeka destekli teknoloji, dijital dünyada yeni ufuklar açacak. Tanıtılacak bu yeni dizüstü bilgisayar, geleneksel sınırları aşıp gelişmiş yapay zeka yeteneklerinden yararlanarak ASUS AI PC’lerin yeni çağını başlatacak. ASUS ve Microsoft’un en yeni yapay zeka işlevleri için kapsamlı desteğiyle bu bilgisayar, bireysel gereksinimlere göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş yapay zeka deneyimleri sunuyor. Sanal lansman etkinliği sırasında ASUS Eş CEO’su S.Y. Hsu’ya sektör devleri Qualcomm ve Microsoft’tan seçkin konuşmacılar eşlik edecek. Bu isimler birlikte, yeni nesil ASUS AI PC’lerin geliştirilmesine yaptıkları katkılar hakkında paha biçilmez bilgiler sunacak ve bu olağanüstü yeniliği hayata geçiren iş birliği kapsamında yürütülen çalışmalara ışık tutacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayrıca katılımcılar, Taipei’de gerçekleşecek Computex 2024’te ASUS AI PC serisini ve çok daha fazlasını ilk elden deneyimleme fırsatına sahip olacak. Merakla beklenen bu etkinlikte, katılımcılara teknolojinin geleceğine bir bakış sunan çeşitli son teknoloji ürünleri sergilenecek. Bu dönüştürücü deneyimi sakın kaçırmayın.”

ASUS haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/0Gfp8AUOKb3.htm