reklamı kapat

POPÜLER

iPad Pro

Apple Türkiye, yeni iPad Pro ve iPad Air’in sevkiyatlarına başladı

Apple Türkiye bugün itibarıyla M4 işlemcili yeni iPad Pro ve iki versiyonu olan yeni iPad Air’in sevkiyatlarına başladı.

Genel olarak dikkat çekmeyi başaran M4 işlemcili yeni iPad Pro ve iki versiyonu olan yeni iPad Air için Türkiye macerası bugün tam olarak başladı. Fiyatlar “Pro” tarafında 45.999 TL‘den, “Air” tarafında ise 25.999 TL‘den başlıyor. Yeni iPad’ler ile beraber aynı zamanda yeni Apple Pencil Pro ve iPad’lere özel yeni klavye modelinin Türkiye macerası da başlamış durumda. Pro’lara M4, Air’lere ise M2 işlemci koyan Apple, yine uzun yıllar boyunca tüm ihtiyaçların altından rahatlıkla kalkabilecek modeller karşımıza çıkarmış durumda. Yeni modeller hakkında “Öğrenciler, içerik üreticileri, küçük işletmeler ve daha birçok kullanıcı iPad Air’i performansı, taşınabilirliği ve çok yönlülüğü için seviyor. Üstelik tümü, uygun bir fiyatla sunuluyor. Bugün iPad Air her zamankinden daha da iyi.” diyen Apple’ın Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürdü: İlk kez iki farklı boyut seçeneğiyle sunduğumuz, yeniden tasarlanan 11 inç ve yepyeni 13 inç iPad Air’i tanıttığımız için çok heyecanlıyız. Muhteşem Liquid Retina ekranı, M2 çipin olağanüstü performansı, inanılmaz yapay zeka becerileri ve yeni aksesuarları destekleyen renkli, taşınabilir tasarımı sayesinde iPad Air şimdi her zamankinden daha güçlü ve çok yönlü.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Dünyanın en iyi ekranını, en yeni M serisi çiplerimizin sunduğu üstün performansı ve gelişmiş aksesuarları portatif bir tasarımda bir araya getiren iPad Pro hem farklı meslek gruplarından profesyonellerin hem de en üst düzey iPad deneyiminden faydalanmak isteyen kişilerin gücüne güç katıyor. Büyüleyici derecede ince ve hafif yeni iPad Pro ile bugün bir adım daha ileriye gidiyoruz. Bu, şimdiye kadarki en büyük iPad Pro yeniliği.” diyen Apple’ın Donanım Mühendisliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Ternus sözlerini şöyle sürdürdü: “Çığır açan Ultra Retina XDR ekranı, gücünü M4 çipten alan üstün performansı, olağanüstü yapay zeka becerileri ve yepyeni Apple Pencil Pro ve Magic Keyboard desteği ile yeni iPad Pro eşi benzeri olmayan bir aygıt.”

M4 iPad Pro ve M2 iPad Air’ler yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X