reklamı kapat

POPÜLER

Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque

Avrupa’nın en iyi kompakt SUV’u belli oldu

Land Rover’ın Premium kompakt SUV’u Yeni Range Rover Evoque Avrupa’nın en prestijli ödülünün sahibi oldu. SUV araç,  Auto Motor & Sport Best Car Ödüllerinde En İyi Otomobil ödülünün aldı.  Yeni Evoque,100.000’den fazla dergi okuyucusunun oyladığı anketin ardından ödüle kavuştu.

Araç, Auto Motor & Sport Best Cars Ödüllerinde En İyi Kompakt SUV ve Off-Road Aracı seçildi. Yeni Range Rover Evoque modelinin sunduğu göz alıcı detaylar, modern tasarım unsurları ile sürdürülebilir, yenilikçi teknolojileri bu prestijli ödülü kazanmasında etkili oldu. Jaguar Land Rover CCO’su Felix Brautigam, Stuttgart’ta düzenlenen törende ödülü teslim alırken yaptığı konuşmada: “Best Cars Ödülleri otomotiv endüstrisi için en önemli parametrelerden birisi. Bu sebeple okuyucuların bize layık gördüğü bu özel ödül için çok gururluyuz” dedi.

Evoque modelinin dizel motor seçenekleri 148 beygirden başlıyor ve 237 beygire kadar yükseliyor.  Benzinlideyse bu rakam 237 beygirden başlayıp yaklaşık 300 beygire kadar çıkıyor. 20 milimetrelik ekstra diz mesafesiyle gelen araçta  bagaj hacminin de yüzde 10 oranında artırılarak 591 litreye yükseltildiğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Range Rover Evoque’un satış fiyatı ne kadar?

Avrupa pazarında satışlarına başlanacak olan Evoque’un giriş seviyesinde yaklaşık 41.000 dolarlık fiyatla alıcı bulması bekleniyor. Yenilenen tasarımıyla dikkat çeken  Evoque modeli hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo