reklamı kapat

POPÜLER

Bajaj Dominar 400 UG fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Zamlara rağmen fiyat/performans bazında hala iddialı olan Bajaj Dominar 400 UG, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Hindistan merkezli faaliyet gösteren markalar arasında küresel bazda öne çıkan en büyük isim şüphesiz Bajaj. Motosikletin yanında üç tekerlikli araçlarla da kullanıcılara çözümler sunan marka, Türkiye pazarının son yıllardaki yükselen isimleri arasında. Pazardaki artışlarının da etkisiyle fiyat/performans bazında öne çıkan Bajaj, Pulsar sonrası Dominar ailesiyle de geçtiğimiz yıllarda ciddi bir kitleye ulaştı. Bajaj Dominar 400 UG ise, geçtiğimiz süreçte elde edilen geri dönüşler sonucunda ortaya çıkan çok daha kullanışlı bir isim olarak karşımızda. 2020 içerisinde pazara sunulmasıyla birlikte ilgi çekmeyi başaran Dominar 400 UG de maalesef ilk gün geldiği fiyat eğrisinden biraz uzakta. 40 bin TL’nin altında konumlandırılan lansman fiyatları sonrası, güncel fiyatlar 42.500 TL’ye ulaşmış durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bajaj Dominar 400 teknik özellikleri

Dominar 400’ün motor blogunun teknik niteliklerine baktığımızda, makinenin 40 beygir güç ve 35 Nm tork ürettiğini görüyoruz. Su soğutmalı tek silindirli motor, 6 kademeli şanzımanla kombin ediliyor. Dominar 400 UG tüm bu bileşenlerle maksimumda 156 km/s’lik hızlara erişebilecek niteliklerde. Toplamda 182 kilogram ağırlığında olan motosikletin yakıt deposunun da 13 litrelik kapasiteyle geldiğini de belirtmeden geçmeyelim. Dominar 400 UG, siyah ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Yamaha Niken