reklamı kapat

POPÜLER

beechat

Kripto para üzerine kurulu mesajlaşma uygulaması: BeeChat

Kripto para üzerine kurulu mesajlaşma uygulaması BeeChat, milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kripto para sohbetlerine dahil olabileceğiniz uygulama çevrim içi cüzdan görevi de görüyor.

iOS ve Android işletim sistemleri için indirilmeye sunulan BeeChat, temelde bir mesajlaşma ve iletişim uygulaması. Kripto paraya ilişkin konuşmaların yer aldığı uygulamada gruplara dahil olabiliyor ve konuşmaların bir parçası haline gelebiliyorsunuz. Aynı zamanda kripto para cüzdanı olarak da kullanılabilen uygulama endüstriye yönelik haberleri de paylaşmayı ihmal etmiyor. Uygulama aldığı son güncellemeyle beraber 10’un üzerinde dijital parayı destekliyor.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri çevrim içi cüzdan. Bu cüzdan aracılığıyla paranızı depolayabilir, biri size para gönderebilir ya da siz bir başka kullanıcıya kripto para gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılar arası kripto para alışverişini kolaylaştıran uygulamaya en büyük ilgi şimdilik Asya bölgesinden geliyor.

Mobil cüzdan

Uygulamada mesajlaşmanın yanı sıra arama ve görüntülü görüşme de yapılabiliyor. Fotoğraf ve video paylaşımı da gerçekleştirmek mümkün. WhatsApp gibi uçta uca şifreleme yöntemine sahip olan uygulama kullanıcılar arasındaki iletişimi korumayı da ihmal etmiyor. BeeChat uygulaması Türkiye App Store’da yer almıyor. Ancak Android kullanıcıları Play Store’dan indirebilir. Yine de küçük bir uyarı eklemeden geçmeyelim. Büyük ilgiyle karşılaşan bu uygulamanın tamamen güvenli olup olmadığı uygulama çok yeni sayıldığı için muamma. Cüzdanınıza para aktarımı yapacaksanız iki kere düşünmenizi öneririz.