reklamı kapat

POPÜLER

Coiny Pro

Hızlı ve kolay kripto para alışverişi sunan yerli uygulama: Coiny [İndir]

Kripto para haberleri her ne kadar gündemde kendine nispeten daha az yer buluyor olsa da, yatırım alanlarındaki popüler çözümlerden biri olarak yerini koruyor. Coiny Pro ve Coiny kripto paralarla hızlı ve güvenli işlem vadediyor.

Bitcoin’in 20 bin dolar seviyesine çıktığı dönemde gündemin bir numaralı konusu olan kripto para yatırımı bazı kullanıcılar için hala etkili bir yatırım yöntemi olarak kendini koruyor. Türkiye’de kripto paralarla yapılan işlem hacminin günlük birkaç milyon dolar olduğu belirtiliyor. Kripto para alım satımı içinse dünyada iki tip uygulama bulunuyor: Borsalar ve cüzdanlar. Borsalar biraz daha alanda bilgili kişilere hitap ederken cüzdanlar bu işin daha basit yolunu sunuyor. Mevcut cüzdanlar ise kripto paralarla yeni tanışan kullanıcılar için karmaşık olabiliyor. Coiny kullanıcılar için bu derdi çözmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kolay kullanım

Coiny tarafından geliştirilen Coiny Pro bir kripto varlık borsası. Coiny Pro’ya Coiny hesabınızla giriş yapıp, hesabınızı doğruladıktan sonra hemen ticaret yapmaya başlamak mümkün. Şimdilik BTC, ETH, LTC, XRP ile işlem yapılabilen Coiny Pro’ya önümüzdeki dönemlerde yeni kripto paralar ve paritelerin ekleneceği kaydediliyor. Uygulama, standart al sat emirleri dışında kullanıcıyı koruyacak önlemler ve modern grafiklerle daha gelişmiş bir deneyim sunuyor. Coiny Pro’ya buradan ulaşabilirsiniz.

Kripto varlık cüzdanı Coiny ise kripto para satın alma ve satma işlemi gerçekleştirmek için bir alternatif sunuyor. AL ve SAT butonlarına bastıktan sonra sadece satın almak ya da satmak istediğiniz tutarı girmeniz yeterli. Kredi kartı kullanımı da sunan Coiny ile arkadaşlarınıza da kripto para gönderebilirsiniz. Coiny uygulamasını haberin devamından indirebilirsiniz.