reklamı kapat

POPÜLER

2020 Toyota Supra

Beklentiler gerçek oldu; 2020 Toyota Supra ikonik rengiyle Hızlı ve Öfkeli 9 setinde

İngiltere’de başlangıcı yapılan çekim süreci hummalı şekilde devam eden Hızlı ve Öfkeli 9, 2020 Toyota Supra beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak.

2020 Toyota Supra sürecinin gerçeğe dönüşmesiyle ilgili ortaya çıkan ilk bilgilerle birlikte aklımızda beliren ihtimallerin başında Hızlı ve Öfkeli vardı. Yeni bir Supra projesinin hayata geçmesiyle, devamlılığını sürdüren serinin kesişmesi pek çok kişi için Paul Walker’ın hatırasını ekranlarda tekrar görmek ile aynı anlama geliyordu. Çekim süreci devam eden Hızlı ve Öfkeli 9, bu beklentilerin gerçeğe dönüşeceği bölüm olarak tarihteki yerini alacak. Bir Instagram hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraflarla birlikte kesinleşen bu macera, beklentileri çok karşılamayan Hobbs & Shaw‘ın ardından nabzın yine yükselmesine yardımcı olacak gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Toyota Supra ve 1970 Dodge Charger aynı bölgede

Kısa süre içerisinde dış basında da kendisine yer bulan fotoğraflardan gelen ilk bilgiler, çekimlerin Gürcistan’ın başkenti Tiflis‘teki ayağına işareti ediyor. İki farklı açıyla kameralara yansıyan karelerde, Supra’nın ilk filmde olduğu gibi turuncu olarak tercih edilmesi de olmazsa olmaz bir gerekliliğin karşılanması olarak değerlendirilebilir. Özellikle Toyota’nın resmi renk kataloğunda turuncu seçeneğinin olmadığını da düşündüğümüzde, bu hamle çok daha anlamlı bir hal alıyor. Bazı kaynaklar, Supra ile birlikte, Toretto’nun 70 model Charger‘ının da Tiflis’te olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Serinin dokuzuncu bölümü önümüzdeki yıl nisan ayı içerisinde vizyonda olacak.