reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Supra konsept

Toyota Supra dinamiklerini “süper kahraman” boyutuna taşıyan proje

Ödüllü tasarım stüdyosu tarafından geliştirilen Toyota Supra projesinin ilhamı, dünyanın en pahalı SUV modelinin çizgilerinden alınıyor.

Konsept projeler, halihazırda satışta olan otomobillerin yer yer hayal bile edeceğimiz bir kalıbın içerisinde karşımıza çıkartıyor. Bağımsız tasarımcıların imzalarını taşıyan bu çalışmalar bazen bizlere seri üretim öncesindeki modellerin gerçeğe dönüşme sürecindeki dinamiklerini görme olanağı dahi tanımakta. Sık sık LOG.com.tr’de de yer verdiğimiz projeler arasında radarımıza son takılanın merkezinde yeni nesil Toyota Supra var.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Supra ve Karlmann King bir arada

Flat Hat 3D Studio tarafından geliştirilen projede, ekibin Supra’ya enjekte ettiği karakterin arkasında Karlmann King var. 2018 yılında seri üretim dinamikleriyle karşımıza çıkarılan King, o dönem 3,8 milyon dolarlık etiket fiyatıyla dünyanın en pahalı SUV modeli olarak kayıtlara geçmişti. Aracın keskin çizgili yapısının yanında zırh ve daha bir çok fantastik özelliği, şu anda karşımıza duran Supra projesine de dijital ortamda yansıtılıyor. Akıllara Batmobile’ı da getiren “Cyber Supra” projesi de tıpkı King gibi tamamen kurşun geçirmez bir dış kabuk üzerine tasarlanıyor. Yeni nesil Supra’yı ayırt etmek ise bu şablon içerinde ancak ön ve arka bölümlerden mümkün olacak.

İlgili video

Karlmann King