reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Supra

Toyota Supra için hazırlanmış uçuk konsept tasarımlar [Galeri]

Dünyanın en bilindik spor otomobil modellerinden Toyota Supra için hazırlanan konseptler gündemde. Bu konseptler inanılmaz görünüyor.

JDM dünyasının merkezinden yer alan Toyota Supra için hazırlanan bu konseptlerin arkasında “Flathat3d” Instagram hesabı ve sahibi Ted Li yer alıyor. Profiline burada ulaşabileceğiniz bu sayfadan gelen Supra paylaşımları, araca gerçekten çok farklı bir bakış açısı getiriyor. Üç boyutlu ortamda hazırlanan tasarımlarda özellikle araziye özel Supra dikkat çekiyor. İlk bakışta Tesla’nın tasarımı tartışmalı elektrikli pickup Cybertruck modelini anımsatan, oldukça köşeli çizgilerde hazırlanan model, Supra’nın bir aracı olarak ne kadar dikkat çekeceğini gözler önüne seriyor. Dijital ortamda olduğundan bu konuda çok özgür davranan Ted Li, aracı hem beyaz hem de beyaz renkte hazırlamış. Burada bizce beyaz renk çok daha dikkat çekici görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toyota Supra belki de hiç bu kadar fütüristik olmamıştı

Ted Li tarafından hazırlanan tasarımın diğerinde ise yere sıfır, beyaz renkli ve daha geleneksel bir tasarımda ancak yine de kışkırtıcı bir tasarım karşımıza çıkıyor. Özellikle arkası çok ama çok güzel olan bu versiyon, tampona çok güzel yedirilen çift egzoz sistemiyle kendisine baktırmayı sonuna kadar biliyor. Bu modelin gerçeğe uygun olmayan beyaz lastikleri de tasarımı oldukça iyi şekilde destekliyor.

İlginizi Çekebilir

Yakında Türkiye’ye gelecek elektrikli MG modeli