reklamı kapat

POPÜLER

Toyota Supra

Sızıntılar devam ediyor; yeni Toyota Supra için adım adım sona doğru

Detroit Otomobil Fuarı kapsamında tanıtılacak olan yeni jenerasyon Toyota Supra, tasarım konusundaki parçalarını göstermeye devam ediyor.

2018 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, otomobil dünyasının en hareketli isimlerinden birisi yeni Toyota Supra oluyor. Kısa süre önce ortaya çıkan tek karelik sızıntı görseliyle ön bölümündeki tasarım detaylarının neredeyse tamamını görme fırsatına eriştiğimiz otomobil bu kez de merak edilen bir diğer noktasının gösterimiyle karşımızda. A90 kod adıyla tanıtılacak olan yeni jenerasyonun arka bölümündeki karakterini içeren yeni fotoğraf, Toyota’nın konsept olarak tanıtımını gerçekleştirdiği FT-1’e ne kadar sadık kaldığının da kanıtı olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sportif elementler

Bir önceki sızıntıda olduğu gibi yine SupraMKVI kaynaklı olarak internete servis edilen fotoğrafta, çok şaşırtıcı bir noktanın olduğunu söylemek biraz zor. Toyota logosunun altında konumlandırılan özel fontlu Supra yazısının ilk anda dikkatimizi çektiği arka bölümde gövde renginden farklı sportif difüzörün ve çift çıkış egzozların da büyük bir pay sahibi olacağını söyleyebiliriz. Stop lambasının tasarımı içinse daha sade yorumunu kullanmak şu aşamada doğru olacak gibi görünüyor. İlk versiyonunun ardından Toyota’nın performans departmanı GRMN’in de bir dokunuş yapmasını beklediğimiz Supra’yla ilgili merak edilen tüm detaylar için yeni yılın ilk haftasını geride bırakmamız gerecek. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Corolla Sedan