reklamı kapat

POPÜLER

2019 Toyota Supra resmi teaser ile geri sayıma devam ediyor [Video]

Tanıtımı için artık heyecanın iyice hissedildiği 2019 Toyota Supra, resmi kaynaklarından gelen yeni teaser ile kendini hatırlatmaya devam ediyor.

Son 15 günlük süreçte kademeli olarak gündeme gelen 2019 Toyota Supra, söz konusu resmi kaynaklar olduğunda hala perdelerin arkasında gizleniyor. Şimdilik ortaya çıkan sızıntı görselleri üzerinden tasarımıyla ilgili detayları öğrendiğimiz modelle ilgili yeni bir video paylaşan Toyota, açık oynama konusunda hala çekingen davranmaya devam ediyor. Yeni yılla birlikte artık daha detaylı resmi parçalarını görmeyi umduğumuz Supra için artık önümüzde çok uzun bir zaman dilimi kalmadı. Toyota’nın konsept olarak tanıtımını gerçekleştirdiği FT-1’e sadık kaldığınıysa kenara not etmiş durumdayız.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Japonya’dan sevgilerle

Supra’nın motor sesiyle ilgili geçtiğimi süreçte paylaşılan videonun çekildiği yer lan Fuji pisti, resmi kaynaklardan gelen yeni videonun da merkezinde yer alıyor. Geliştirme sürecinin BMW ile yürütülmesinden ötürü rakamsal verilerinin ilk andan itibaren kendisini belli ettiği Supra’nın giriş seviyesinde dört silindirli turbo motorun 260 beygir seviyelerinde güç üretmesini bekliyoruz. Paylaşılan videoda sesini duyduğumuz 3.0 litrelik altı silindirli makineninse 382 beygir güç ve 500 Nm tork değerlerini üretmesi, henüz resmiyet kazanmasa da detaylar arasında karşımıza çıkıyor. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

Video

https://youtu.be/2UzQmL4PveQ