reklamı kapat

POPÜLER

Asus
Asus
Asus

Asus’un gelecek akıllı telefonları nasıl görünecek?

Akıllı telefon tarafının önemli isimlerinden Asus, 2019 için yeni modeller geliştiriyor. Peki bu modeller nasıl görünecek? İşte bunun cevabını alınan patentler veriyor.

Asus, akıllı telefon tarafıyla son günlerde sık sık gündeme geliyor. Bunun arkasında CEO Jerry Shen’in ay sonunda görevinden ayrılması yer alıyor. 2019’da şirketin SY Hsu ve Samson Hu tarafından yönetileceği söylenirken, bu yeni dönemde önemli bir yeniden yapılanma planlanıyor. Buna göre firmanın 2019’da oyunculara ve üst düzey kullanıcılara odaklanacağı belirtiliyor. Buna karşın ZenFone ailesini bir kenara atmayacağını açıklayan firma, sadece ağırlığı üst seviye modellere vereceğini belirtiyor. Yani 2019 için yeni planlar yapan firma, bu yeni modellerde günümüz tasarım trendlerine geçiş yapmak istiyor. Çünkü LetsGoDigital tarafından bulunan patentler, ilk olarak firmanın kızaklı ön kamera tasarımları geliştirdiğini gösteriyor. Burada ufak ya da büyük kamera modüllerini gövdeden çıkarmayı planlayan firma, çentiği bu şekilde bitirmek istiyor. Ancak Asus tarafından çentiğe karşı bir yolun daha planı yapılıyor. O da ön kamerayı ekrana entegre etmek. Firma bunu da masasında tutuyor. Biliyorsunuz bu tasarımı hali hazırda kullanan Samsung başta olmak üzere birçok firma bulunuyor.

Asus
Asus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefon sektöründe Asus için çok zorlu bir rekabet var

Çünkü Huawei, Honor, Oppo, Vivo ve Xiaomi gibi isimler inanılmaz bir ilerleme gösteriyor. Bu rakipler ile mücadele edebilmek için firmanın büyük yenilikler gerçekleştirmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan modellerden Huawei Nova 4