reklamı kapat

POPÜLER

LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus elektrik süpürgesi

Otomatik boşaltma yapan LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus elektrik süpürgesi tanıtıldı

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, CES 2021 öncesinde LG CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus Elektrik Süpürgesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Ev teknolojileri alanındaki en önemli isimlerden olan LG, LG CORDZEROThinQ Elektrik Süpürgesi ile sektörde yenilikçi bir adım atıyor. Çünkü tanıtılan bu model otomatik olarak boşaltma yapabiliyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre model için hazırlanan yukarıda gördüğünüz büyük şarj istasyonu, tam otomatik toz giderme sistemi ile süpürgenin zahmetsiz ve daha hijyenik şekilde boşaltılmasını sağlıyor. Gelişmiş CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus standa yerleştirildiğinde çöp kutusunun içeriği otomatik olarak şarj istasyonunca emiliyor ve 2.5 litrelik bir torbada toplanıyor. İşlem tamamlandığında, elektrikli süpürge şarj istasyonuna takılıyken yeniden şarj olmaya devam ediyor.

LG’ye göre şarj istasyonu, CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus, altı adet aksesuar ve nozul setini barındıracak şekilde tasarlanmış olağanüstü alan verimliliği sağlıyor. İkisi bir arada cihaz, aralık temizleme aleti ve evcil hayvan başlığı, temiz ve düzenli bir görünüm için çok işlevli standın içinde saklanabiliyor. Şarj istasyonunun ayarları, tam dokunmatik ekran aracılığıyla kolayca yönetilebiliyor. Üç LED göstergesi şarj işleminin durumunu, çöp tenekesi temizleme modunun etkinleştirilmesini ve toz torbasının değiştirilmesi gerektiğini gösteriyor. Şarj istasyonu ayrıca çöp kovası temizleme modunu manuel olarak başlatmak için bir anahtar da içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG CordZeroThinQ A9 Kompressor +, değiştirilebilir nozulları ile sadece saniyeler içinde süpürme işleminden paspasa ve tekrar kolayca süpürme işlemine geçiş yapabiliyor. Power Carpet Nozzle, güçlü emiş özelliğini kullanarak halılardaki ve sert zeminlerdeki tozu alırken, Power Drive Mop eki mükemmel şekilde paspaslama yaparak lekesiz temizlik sağlıyor. Tek dokunuşla sağlanan kontrol, iki hızlı değiştirilen pil paketi ve çıkarılabilir yıkanabilir filtreler, LG’nin çift işlevli temizleyicisinin kullanım kolaylığını, hijyenini ve etkinliğini artırıyor.

LG CORDZEROThinQ Elektrik Süpürgesi öne çıkmayı biliyor

LG Beyaz Eşya ve İklimlendirme Çözümleri Şirketi Başkanı Lyu Jae-cheol, “CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus ve çığır açan CleanTower, temizliği ve rahatlığı yeni zirvelere taşıyor. Bu etkileyici temizlik çözümü, LG’nin evi daha hijyenik hale getirerek tüketicileri ve ailelerini koruma misyonunun bir parçası” şeklinde konuştu.

LG Türkiye, CordZeroThinQ A9 Kompressor Plus ve yeni CleanTower modellerinin Türkiye’de satışa çıkacağı tarih henüz netlik kazanmadı açıklamasında bulunuyor. Süpürge için verilmiş bir fiyat da bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Volkswagen imzalı otomatik şarj robotu