reklamı kapat

POPÜLER

AquaJet H2
AquaJet H2
AquaJet H2
AquaJet H2
AquaJet H2
AquaJet H2
AquaJet H2

Beraberinde sizi de götürebilecek su altı uçağı: AquaJet H2 [Video]

Dalgıçları ya da deniz meraklılarını suyun altında adeta uçuran birçok araç yer alıyor. Bu alana yeni bir çözüm getiren Hoverstar Flight Technology firması, AquaJet H2 ile en iyisini sunduğu iddia ediyor.

Şu an Indiegogo üzerinde destek arayan AquaJet H2, dış gövde tasarımıyla adeta bir drone gibi görünüyor. Ancak su altında gitmek için tasarlanan ve beraberinde sizi de götürebilen ürün, bu yapısıyla su altında yüksek bir aerodinami sunuyor. Üç farklı hız seçeneği bulunan ve saatte maksimum 9 km hıza çıkabilen ürün, acil durumlarda birden fazla kişiyi de beraberinde götürebiliyor. Yani su altı arama kurtarma faaliyetleri için de uygun olan araç, oldukça basit şekilde kontrol edilebiliyor. Tek şarjla 100 dakika kullanım süresi bulunan ürün, üzerinde özel bir kamera bağlantı bölümü taşıyor. Bu sayede su altı maceraları GoPro ile kayıt altına alınabiliyor. Oldukça sessiz çalıştığı özellikle belirtilen AquaJet H2, bu sayede suyun altında biyolojik yaşımı rahatsız etmiyor.

AquaJet H2
AquaJet H2

En zahmetsiz su altı eğlencesi: AquaJet H2

Yapılacak en az 799 dolar bağış ile elde edilebilen ürün, dikkat çeken su altı araçları arasında yer alıyor. Hem eğlence hem de yerine göre büyük görevler üstlenebilen ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video