reklamı kapat

POPÜLER

Bill Gates DJ’liğe soyundu [Video]

Dünyanın ne mütevazı ve sakin görünümlü adamlarından birinin, bir anda “kurtlarını dökmek” istediğinde neler olabileceğini düşünmüş müydünüz? Veya bunu biraz daha somutlaştırarak soralım: Bill Gates’in DJ’lik yapıp çılgınca dans edebileceğini tahmin eder miydiniz?

Katıldığı toplantılarda, söyleşilerde ve hatta şov programlarında bile bir yandan “Dünyayı daha güzel bir hale getirmek için başka neler yapabilirim acaba?” diye düşündüğüne emin olduğumuz Bill Gates, bu kez “her şeyi” göze alarak DJ’lik yapıp dans etti. Aslında göze aldığı şey de yine bilim adınaydı. Eşi Melinda ile Jimmy Fallon’un programına katılan Gates çifti, gelecek vizyonlarından bahsederken konu “Süper gücünüz olsaydı ne yapardınız?” sorusuna geldi. Melinda’nın “zaman,” Bill Gates’in ise “enerji” içerikliği cevap verdiği konu elbette çiftin Gatesnotes sitesinin bir tanıtımı niteliğindeydi. Gates ailesi, gelecek vizyonlarını söz konusu sitede Gates Letter altında tartışmaya devam ediyor.

Bunun üzerine Jimmy Fallon’un “Peki bu siteyi dünyaya duyurmak için neleri göze alırdınız?” sorusunun cevabı ise hiç beklemediğimiz bir şekilde gerçekleşti. Videoyu izlediğiniz de siz de hak vereceksiniz. Kendimizi “Bill Gates’i hiç böyle görmediniz!” başlığı atmak için zor tuttuğumuz haberin videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR