reklamı kapat

POPÜLER

2021 Volkswagen Polo Harlequin

Bir klasik geri döndü; 2021 Volkswagen Polo Harlequin

90’lı yıllarda Polo’ya uygulanan renkli şema, 2021 Volkswagen Polo Harlequin ile tekrar keyifli bir selamla geri dönüyor.

Volkswagen tarihinin önemli parçalarından birisi olan Polo, 1975 yılından beridir sokaklardaki varlığını sürdürüyor. Polo, Aradan geçen 45 yıllık zaman diliminin ardından günümüz itibarıyla markasının en çok tercih edilen modellerinden birisi olarak karşımızda duruyor. Volkswagen cephesiyse Polo’nun bu uzun macerasında pek çok farklı özel versiyonunu karşımıza çıkarttı. Bugün o özel versiyonlardan birisi, son nesilde tekrar hayat buluyor. Eski nesil Polo’nun dışında üçüncü jenerasyon Golf’te de sunulan “Harlequin” versiyonu, 2021 model yılıyla tekrar karşımıza çıkarılıyor. 2021 Volkswagen Polo Harlequin, üzerinde taşıdığı renk kombinasyonuyla ilk nesilde olduğu gibi akılda kalıcı olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Volkswagen Polo Harlequin eski nesille birebir nitelik paylaşıyor

Üçüncü nesil Golf ve Polo 1.000 adetlik adetlik üretimle sınırlı tutulan Harlequin versiyonu bugün birebir şekilde son nesilde hayat buluyor. Dört farklı rengin bir araya geldiği özel versiyonun teknik altyapı olarak herhangi bir farklılık barındırmadığı da masada görünen detaylar arasında. Aracın sadece bir selamlama olduğu ve seri üretim odaklı olarak satışa sunulmasının düşünülmediğini de özellikle belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf