reklamı kapat

POPÜLER

Bir motosiklet, üzerinde sürücü olmadan ne kadar yol alabilir? [Video]

Sürücüsüz otomobiller yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış durumda fakat söz konusu sürücüsüz motosiklet olduğunda bu alanda fazla çalışma göremiyoruz. Otomobillerin motosikletlere göre daha yaygın olması, motosikletlerin yalnızca yolda ilerlemenin dışında bir de denge konusunda başarılı olması gerekmesi ve sürücüsüz motosikletle yolculuğun pek rahat olmaması bunun en büyük nedenleri. Sürücüsüz motosikletleri bir kenara bıraktığımızda bir motosiklet, üzerinde sürücü olmadan ne kadar süre ilerleyebilir dersiniz? Yayınlanan video buna şaşırtıcı bir cevap veriyor.

Yayınlanan videoda hareket halindeki motosiklete binmek isteyen bir motosikletçi göze çarpıyor. Motosikletin üzerinde birkaç saniye bile kalamayan sürücü, anında yere düşüyor. Videonun eğlenceli kısmı ise tam olarak bundan sonra başlıyor. Bir şekilde kendi dengesini bulan motosiklet uzun bir süre düşmeden yoluna devam ediyor.

Motosikleti durdurmak isteyen bir diğer motorlu her ne kadar çaba gösterse de başarısız oluyor. Motosiklete tekme atmaya çalışan motorcu yere düşse de sürücüsüz motosiklet hiç durmadan yol almayı sürdürüyor. Buz zemin olduğu için talihsiz motorcu koşarken yerlere düşüyor ve bir türlü motoru yakalayamıyor. Sonuç olarak bir kamyonete çarparak durabilen motosiklet, seyri keyifli görüntüler ortaya çıkarıyor. İlgili videoya haberin görselinden ulaşabilir ve bir motosikletin kendi başına neler yapacağını görebilirsiniz.

 

YORUMLAR