reklamı kapat

POPÜLER

bitcoin kripto para Rusya - Ukrayna savaşı

Bitcoin ve ethereum için ciddi toparlanma başladı

Kripto para dünyasının en üstünde bulunan bitcoin ve ethereum için büyük düşüş ivmesi bugün itibarıyla sona erdi.

Advertisement

Alanın lideri konumunda bulunan bitcoin’in güncel değerlenmesi dün 27 bin dolar seviyesine kadar düşmüştü. Son 24 saatte yüzde 9’a yakın değer kazanan kripto para, şu an tekrar 30 bin doların üstüne çıktı. İkinci büyük ethereum ise dün 1.874 dolar seviyesinde geziyordu. Bugün ise son 24 saatte görülen yüzde 9’a yakın değer kazanımı ile 2 bin dolar geçildi. Son bir hafta içerisinde genel olarak tüm kripto para dünyası büyük bir çakılma yaşadı. Bunun özellikle ABD’deki kötü sayılan ekonomik açıklamalar başta olmak üzere birden fazla nedeni bulunuyordu. Kripto para dünyasında herkesin çok dikkatli olması gerekiyor.

Bunu hep söylüyoruz ve bir kez daha belirtmek istiyoruz. Bu dünyaya elinizdeki tüm yatırım ile girmeyin, eğer giriyorsanız da anlık büyük düşüşlerde endişeye kapılmayın. Görebileceğiniz üzere ibre çok hızlı şekilde tersine dönebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örneğin bitcoin, son 1 yıl içerisinde en yüksek 68 bin doları gördü, bu seviyeyi yıl bitmeden tekrar görme ihtimali bulunuyor. Alanda her zaman inanılmaz yüksek hızda büyük değişimler olabiliyor ve süreçte her zaman çok sabırlı olmak gerekiyor.

Dün aldığımız ekran görüntüsü:

Bugün aldığımız ekran görüntüsü:

Bitcoin ve ethereum durumları bu da dikkatinizi ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın