reklamı kapat

POPÜLER

Bluetooth: Mobil dünyanın süper kahramanı

Bose SoundLink Mobile speaker II

Bose SoundLink Mobile speaker II

Kalite arayanlara

Üst sınıf ses ürünleriyle tanıdığımız Bose’un kablosuz hoparlörü SoundLink’in yeni versiyonu iPhone, iPod ve iPad’in yanınnda Bluetooth destekleyen diğer tüm cihazlarla da uyumlu. Küçük boyutları ve taşıma sapı sayesinde her yere kolaylıkla götürebileceğiniz hoparlör, kullanmadığınız zaman ön yüzünü kaplayan özel deri kılıfı ile ufak darbelere karşı da korunuyor. Bu deri kılıfı ters çevirdiğinizde hoparlöre stant olarak hizmet ediyor. Micro-USB’nin yanı sıra standart 3,5 mm kulaklık girişine de üzerinde yer veren SoundLink Mobile speaker II, 10 metrelik bir alan içinde 8 saate kadar kesintisiz müzik çalabiliyor.

Jawbone Jambox

Jawbone Jambox

Modern klasik

Up’ın mimarı Jawbone’un Bluetooth destekli yeni ürünü Jawbone Jambox, belki de şimdiye kadar gördüğümüz en sade ve en renkli kablosuz hoparlör. Üst tarafındaki üç düğme ile kontrol edilen hoparlörü film izlerken, müzik dinlerken, oyun oynarken hatta sesli ve görüntülü görüşmeler yaparken dahi kullanabiliyorsunuz. Jambox, ufak bir çantaya sığabilecek boyutlarda ve micro-USB ile standart 3,5 mm kulaklık girişine ev sahipliği yapıyor. 15 saate kadar kesintisiz kullanabileceğiniz hoparlörün ön ve alt yüzü ile orta kısmını kaplayan metal parçayı farklı renk ve desenlerle tasarlayabiliyorsunuz. Jambox sesli komutlara ve sesli aramalar yapmaya da destek veriyor.

JBL Charge

JBL Charge

Küçük dev

6000 mAh’lik piliyle akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden tam 12 saat kesintisiz müzik dinlemeye imkan veren Charge, USB bağlantı noktası sayesinde cihazlarınızı şarj edebiliyor. Hoparlörün içinde 41 milimetrelik iki adet tam menzil sürücü, 5 Watt gücünde iki adet amfi ve bas portu yer alıyor. Alışık olduğumuz JBL kalitesinde ses veren hoparlör, boyutları itibarıyla her yere taşınabiliyor. Özel kaplaması, JBL Charge’ın darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Hoparlörün gri, mavi ve yeşil olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor.

Philips SoundShooter

Philips SoundShooter

“Ses bombası”

Alışılmış tasarımların dışına çıkmayı başaran Philips, el bombası görünümlü Bluetooth hoparlörüyle yeni bir trende öncülük etti. Birçok taklidini görmeye başladığımız bu orijinal tasarımlı hoparlör, çanta veya kemerinize takabilmeniz için bir klipsle birlikte geliyor. Şarj edilebilen dahili piliyle 8 saate kadar kesintisiz müzik çalabilen SoundShooter, tüm Bluetooth destekli cihazlarla uyumlu. Avuç içi boyutlarındaki hoparlörü, üzerindeki mikrofon sayesinde sesli görüşmeler için de kullanabiliyorsunuz. SoundShooter, karışıklığı önlemek adına USB ve 3,5 mm kulaklık bağlantılarını tek bir yerde toplayan özel tasarımlı bir kabloya da sahip.