reklamı kapat

POPÜLER

BMW’den Bruce Lee’li “efsane” reklam filmi [Video]

BMW M4 GTS’in başrolünde olduğu reklam filmine tüm dünyada bir efsane haline gelmiş efsane usta Bruce Lee’nin imzası var.

Otomobil üreticileri arasında sokak ve pistlerde olduğu gibi farklı dünyalarda da oldukça çetin bir rekabet var ve reklam filmleri bu süreçteki en etkileyici ayaklardan sadece bir tanesi. Birbirleriyle her sınıfta karşı karşıya gelen bu markalar kimi zaman birbirlerine yaptığı atışmalarla gündeme gelirken kimi zaman da günlük hayatta kullanıcılara dokunacak projelerle karşımıza çıkıyor. Sizlerle paylaşmakta olduğumuz BMW’nin M4 GTS reklamı bir efsaneyi konuk ederek görsel şölen niteliğindeki bir projeyi duygusal yoğunlukla bir araya getiriyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Mercedes-AMG departmanının 50. doğum gününü esprili bir reklamla kutlayan BMW’nin bu projesinin başrolünde dövüş sanatlarının efsane ismi Bruce Lee yer alıyor. Lee’nin 1972 yılında Pierre Berton‘a vermiş olduğu röportajdan bir kesitin yer aldığı reklam filminde duyguları harekete geçiren konuşmaya su içerisinde nefes kesen bir gösteri sunan M4 GTS eşlik ediyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri Bruce Lee’nin de dediği gibi “Zihninizi boşaltarak.” izlemenizi önerdiğimiz reklam filmiyle baş başa bırakalım. İlgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.