reklamı kapat

POPÜLER

BMW’nin yeni canavarı M8 kamuflajlı olarak yeşil cehennemde [Galeri]

BMW binek otomobil gamının en tepesine yerleşecek olan yeni 8 Serisi’nin test süreci devam ederken M8 ilk kez kameralara yakalandı.

Standart versiyonları 825, 830, 835, 845, 850, M departmanının geliştireceği versiyonların ise M860 ve M8 olarak kullanıcılara sunulacağı geçtiğimiz dönemde kesinleşen yeni nesil BMW 8 Serisi’nin test süreci devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde standart versiyonları kameralara yakalanan yeni seride, bu furyaya meraklılarının belki de en çok beklediği seçenek olan M8‘de nihayet katıldı. Serinin en güçlü üyesinin kamuflajlı olarak yakalandığı yer olan Nürburgring de aracın sürüş dinamikleri ve performansını hakkında küçük ipuçlarını da bizlere veriyor.


BMW’nin 2018‘in son çeyreğinde 2019 model yılıyla kullanıcılara sunmayı planladığı yeni nesil M8’in kamuflajlı fotoğrafları bizlere bu serinin ebatlar bazında oldukça büyük olacağını bir kez daha kanıtlıyor. Özellikle genişlik bazında süper sport otomobil karakterine sahip olan aracın ikonik böbrek ızgaraları da ebatları gibi büyük olacak. BMW tarafından aracın tasarımı gibi güç üniteleri de gizli tutulsa da modelin 600 beygirin üzerinde bir güç değeriyle birlikte gelmesine kesin gözüyle bakıldığını da bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Diğer modellerde olduğu gibi M8’in tanıtım sürecine kadar son detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.