reklamı kapat

POPÜLER

2021 BMW 4 Serisi
BMW 4 Serisi

Böbreğin yeni boyutu; 2021 BMW 4 Serisi tanıtım öncesinde sızdı

Tanıtımına sayılı saatler kalan 2021 BMW 4 Serisi, konsept formuna paralellik gösteren tasarım dinamikleriyle sızıntı görselleri üzerinden karşımızda.

Test sürecinde pek çok kez kameralara yakalanan ve bu çerçeveleri üzerinden değerlendirmelerini yapmaya başladığımız 2021 BMW 4 Serisi ailenin diğer tüm üyelerinden ayrılacak dinamiklere sahip. Aslına bu dinamikler öyle hassas bir parça üzerine şekilleniyor ki, karşımıza doğrudan “ya sev, ya nefret et” şıklarını çıkartıyor. Konsept formuyla elektrikli olarak tanıtıldığı dönemde de böbrek ızgara yapısı büyük eleştiri alan yeni jenerasyon 4 Serisi, kısa süre önce ortaya çıkan sızıntı görselleriyle uzun süre tartışmaların odağında kalacak gibi görünüyor. Germancarforum‘da kaynaklı olarak servis edilen broşür detaylarında yüzünü gördüğümüz model, daha önce görmediğimi büyüklükte bir böbrek ızgara yapısına sahip. Halihazırda markanın tüm modellerinde büyüyen bu yapının yeni 4 ailesiyle geldiği noktanın önümüzdeki sürece nasıl yansıyacağı da merak konusu.

BMW 4 Serisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 BMW 4 Serisi için beklentiler

Tasarımı için aynı bir başlık açmamız gerekecek olan modelin bunun dışında bazı teknik detayları da belli gibi denebilir. Yeni 3 Serisi’nde olduğu gibi markanın CLAR platformu üzerine geliştirilecek olan modekin motor seçenekleri bakımından da paralel bir tablaya sahip olması bekleniyor. Her zamanki dört ve altı silindirli benzinli ve dizel ünitelerin yanı sıra, 374 PS güç üreten 3.0 litrelik sıralı altı silindirli motorun ailede zirvedeki seçenekleri şekillendirmesi şaşırtıcı olmayacak. 48V hibrit mimarisine de sahip olacak motorların performans bazında tatminkar bir eğrisi olacak. M4 için de onayın verildiğini bu noktada notlarımız arasında sizlerle paylaşalım. Dijital lansmanının 2 Haziran Salı düzenlenmesi beklenilen yeni 4 Serisi ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

BMW X2 tanıtımı

İLGİLİ HABERLER